zajecia przyrodnicze dla 3 latkow

Wystarczy Ile kosztuje wynajem samolotem

Wystarczy, ile kosztuje wynajęcie samolotu?

Jest to proste pytanie bez łatwej odpowiedzi. Koszt zmienia się znacznie w zależności od rodzaju powierzchni, a także jak to jest dobrze wyposażone. Inne niż to: jeśli czas wykorzystywany jest czas Hobbs lub czasu Tach, mokre / suche, podobnie jak aktywne pole jest i stawki ubezpieczenia wszystko może wpłynąć na ostateczny koszt do ciebie osobiście. Spójrzmy na nich oddzielnie, aby wiedzieć, czego się spodziewać.

Rodzaj samolotów:

To jasne, że Cirrus prawdopodobnie wynająć na okres dłuższy niż Cessna 152. Właściciel samolotu musi odzyskać minimum kosztów bezpośrednich latania samolotem lub w inny sposób, że jest po prostu miłości. Należy spodziewać się kilka starych 150 / 152S dzwonić w czasie krótszym niż 100 $ w ogóle, ale to staje się coraz bardziej skąpe ostatnio jako stopy gazu wspinać. Pół sposobem przyzwoicie wyposażona 172 zazwyczaj biegnie w dowolnym miejscu pomiędzy $ 120-150 oparty na rynku i awioniki. Twoje droższe tłokowe pojedyncze samoloty typu Cirrus lub diament zaczynają się o 200 $ – 300 $ i zakres w cenie stamtąd.

Jak dobrze Urządzona jest samolot?

Awioniki może mieć wpływ na cenę, jednak nie w takim stopniu jak rodzaj samej płaszczyźnie. Zwykle lepsze awioniki będzie również w nowszych samolotów, więc jest to trudne do oszacowania, ile dokładnie awioniki na własną rękę ma wpływ na koszt wynajmu. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz niesamowite funkcje, liczyć na płacenie dodatkowych dolarów.

Znalezienie starszą samolotu bez partii awioniki może być doskonałą oszczędność pieniędzy. Wielu konsumentów żądają przynajmniej GPS (liczba pilotów może być ciężko znaleźć domu bez „Direct To”), a nierzadko auto-pilota samolotu, więc nie mają one zmniejszonym popytem na rynku, a tym samym mają bardziej przystępne ceny.
Artykuł dzięki:

Post Categories: Zajecia matematyczne