zajecia przyrodnicze dla dzieci wroclaw

Park Narodowy Yellowstone – Planowanie rodzinne wakacje

Rodzina na wakacje do Parku Narodowego Yellowstone jest zabawa i atrakcyjnym miejscem dla ludzi, zwłaszcza rodzin. Yellowstone ma zadziwiającą terenu, gejzerów i gorących źródeł z innych obszarów naturalnych, które mogą cię zaskoczyć. W parku jest dobrze odwiedzaną atrakcją turystyczną i nadal widzieć wzrosła wizyty rok po roku. Z tego powodu znajdziesz wzrost lokali, co ułatwia znalezienie miejsca na pobyt.

Yellowstone Park Narodowy stał się w 1872 roku, który składał się z ponad 3400 mil kwadratowych z wielu gejzerów, gorących źródeł, przyrody, rzek, jezior i innych atrakcji. W parku jest rzeczywiście znajduje się w trzech różnych stanach, które zawierają Montana, Idaho i Wyoming. Większość parku znajduje się w Wyoming. Zwiedzający mogą robić wiele rzeczy następujące reguły parku jak obserwowanie przyrody, wędkowania, zwiedzania, camping, nartach lub innych działań. W Parku Narodowym Yellowstone, o wyjątkowości naturalnym otoczeniu pozwala na wakacjach przygoda jak nikt inny.

Mając tak wiele rzeczy do zobaczenia, trzeba mieć plan z realistycznymi oczekiwaniami. Nie planują przyjazd w parku z rodziną i decydując o tym, co i kiedy widzą rzeczy. Z parku tak dużym rozmiarze potrzebny jest plan, a oto kilka wskazówek do rozważenia podczas planowania rodzinne wakacje w Yellowstone National Park:

1.Begin odwiedzając stronę internetową Parku Narodowym Yellowstone. Ta strona zawiera ogromną ilość informacji na temat parku dzikich zwierząt, bieżących zagadnień dotyczących planowania podróży oraz informacje na temat dokonywania rezerwacji w campingów i innych kwater w parku. Zaangażowanie rodziny w fazie planowania przez internetowych wycieczki i zasobów edukacyjnych, które są dostępne.

2.Yellowstone jest 3,2 miliona akrów duży i to najlepiej wybrać bazę, w przeciwnym razie bez starannego planowania można spędzić większość podróży w samochodzie.

Post Categories: Zajecia matematyczne