zajecia przyrodnicze w przedszkolu

zajecia przyrodnicze w przedszkolu

Witryna ma znaczenia, ponieważ ruchy geologiczne gleby oraz formacje skalne są rejestrowane wzdłuż urwiska kaniony. Wycieczki można zorganizować na życzenie zaparkować władze.

4. Niagara Falls / Crystal Springs State Park – to Narodowy Naturalne Landmark i częścią słynnego kompleksu Thousand wiosennym wzdłuż rzeki Snake. Witryna jest znany blasku pędzącej wody spada kaniony na 250 stóp na sekundę. Parku w innych atrakcji obejmuje – Windy napędów poprzez głęboką 350 stóp Snake River Canyon, gdzie połowy można zrobić przez cały rok. Istnieją inne obiekty, takie jak biwakowania w pobliżu obszarów, a także miejsca, w którym można zagrać w golfa.

5. Ritter Wyspa – inaczej znany jako centralny element Państwowego Parku Thousand Springs. To było dawniej enklawę biznesu pani Minnie Miller, który przekształcił go w gospodarstwie hodowlanym dla najlepszych stada bydła Guernsey, używając state-of-the-art udogodnienia w 1920 roku. Struktury zostały przekształcone w muzeum z obrazami farmie mlecznej w szczytowym okresie 1920’2 ery wiszą w swoich przepastnych ścianach. Pamięć o pani Miller mieszka w wodospadzie znaleźć na tylnej części nieruchomości, a trafnie nazwany Minnie Miller Falls. Wśród popularnych działań w tym obszarze są wędrówki i obserwacji ptaków. Na stronie jest również znany jako popularny sceny dla malarzy. Roczna Thousand Springs Festiwal odbywa się na terenie każdego września.

Przegląd aktualnego stanu Thousand Springs State Park

Parki krajobrazowe miejskie są obecnie w obliczu głębokich cięć budżetowych w Idaho i mogą mieć problemy z utrzymaniem parku. W wyniku zamrożenia budżetu, park stan, który był wolny dla publiczności od dziesięcioleci zaczęła pobierania opłat, aby utrzymać jego utrzymania.

The Park Rangers zapewnił opinię publiczną, że zrobią co w ich mocy, by utrzymać park otwarty dla zwiedzających, którzy przybyli, aby poznać malownicze cuda.
Artykuł dzięki:

Post Categories: Zajecia matematyczne