zajecia matematyczne dla czterolatkow

Zgodnie z prawem , dzieci te są definiowane jako mające trudności w uczeniu się? Może? Być może rodzina Jessiki ma problemy w domu, a Jessica jest tak martwi się o swoich rodziców, że trzyma flunking testów. Może nikt nie pokazał sposób, że pracował dla niego, aby pamiętać swoje faktów matematycznych Andrzeja. I Cari brakowało tygodniu szkoły, kiedy miała jej migdałki. Niestety, był to tydzień jej nauczyciel uczy klasę jak napisać raport książki.

Tylko dlatego, że dziecko ma trudności w szkole robi coś nie znaczy, że jej nauczanie jest osłabiona. Jeśli tak było, każdy byłby sklasyfikowany jako wyłączone!

Trzy strategii zarządzania uczeniu

Mieć dziecko ocenie. Skąd wiesz, że jeśli dziecko ma trudności w uczeniu się, które spełniają kryteria prawne? Byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli dać im badania krwi lub kultury gardła, ale to nie jest takie łatwe. Rodzice, nauczyciele i administratorzy muszą polegać na połączeniu poszczególnych kryteriów. Szkoła będzie szukał niewerbalne trudności w uczeniu się, werbalne trudnościami w uczeniu się, a także innych rodzajów klasycznych objawów.

Jeśli podejrzewasz, że trudności w szkole Twojego dziecka mogą być spowodowane trudnościami w uczeniu się, należy skontaktować się z nauczycielem dziecka, pedagogiem szkolnym, szkoła pracownik socjalny, psycholog szkolny lub dyrektora o radę lub poprosić, aby dziecko oceniane przez szkoły. Jeśli trzeba po drodze, napisać list do lokalnego okręgu szkolnego z prośbą, że dziecko ma być badany. Ten test jest zwykle za darmo, nawet jeśli dziecko idzie do szkoły prywatnej.

Można zabrać swoje dziecko do wykwalifikowanego profesjonalnego, zwykle neuropsychologa lub psychiatry. Albo zapytać pediatrę, czy ona ma listę specjalistów, którzy mogą pomóc. I pamiętaj, że to dobry pomysł, aby uzyskać drugą opinię.

Artykuł dzięki:

Post Categories: Zajecia techniczne