zajecia przyrodnicze dla klas 1-3

zajecia przyrodnicze dla klas 1-3

Jeśli masz taki samolot w bliskim sąsiedztwie, można uzyskać swój własny moduł GPS montowanych jarzmo i zabrać go w tym czasie można latać. To nie wymaga wiele czasu na to, by spłacić albo, więc w przypadku, gdy sporo będziesz bardzo szybko odzyskać pieniądze latać.

Czy używa Hobbs lub Tach czas?

Prawie wszystkie samoloty wynająć na czas Hobbs teraz, ale są tam pewnie kilka plamy rozrzucone wokół, które mogą zaoferować stopę Tach.http://motoperfekt.pl/akcesoria-motocyklowe-cross Czas Hobbs oznacza, że ??miernik przechodzi raz śmigło idzie; „Czas Tach” oznacza licznik biegnie po RPM przejść obok wybranego punktu. W istocie oznacza to, że pokrycie czasu taxi z Hobbs i tylko czas antenowy z „Tach”. Oczywiście, ceny „Tach” są zazwyczaj nieco większe ze względu na to.

Jeśli jesteś jednym z niewielu, który posiada opcję, trzeba zrobić kilka obliczeń w celu określenia, które jest najlepszą ofertę. Jeśli na podstawie z małego lotniska o małym natężeniu ruchu, a tylko 5 minut taksówką od startu rampy, wtedy czas Hobb jest uważany najniższa cena. Jednakże, jeśli zdarzy ci się oprzeć z bardziej ruchliwego portu lotniczego lub jednego, że FBO jest dalej od najbardziej używanego pasa startowego, a następnie jesteś kołowania i posiadających krótkie na 20-30 minut, a następnie wiele razy „czas tachometru” może faktycznie są uważane za mniej kosztowną, albo co najmniej bardziej przewidywalne.

Czy jest zajęty lotnisko?

Jak niedawno stwierdził, bardziej obciążonych lotniska mogą być poważne czasowe frajerów, jeśli nie jesteś świadomy. Jeśli jest dużo ruchu handlowego lub rządowej, można spędzić dużą ilość czasu wypożyczenia siedzi na drodze kołowania lub podjęcia wyjątkowo długi finał. Jest pole powietrza w pobliżu, gdzie niektóre z mojej rodziny mieszka, która jest dzielona z sił zbrojnych samolotów transportowych i często będziesz latać pół godziny na uboczu, podczas gdy duże samoloty przybyciu.
Artykuł dzięki:

Post Categories: Zajecia techniczne