Best Outdoor Parki krajobrazowe w Centralnej Florydy

Centralna Floryda jest domem dla wielu doskonałych parków stanowych czego ponad 100 szlaków turystycznych, a niektóre z najlepszych kempingów i rybołówstwa miejsc wokół. W trudnych ekonomicznie czasach wiele rodzin zwraca się na zewnątrz do aktywnego czasu wiązania rodziny bez towarzyszących kosztów, które mogą łamać się wakacje. Dodatkowo wiele parków mają duże rabaty online, jak również oferują wiele zniżek członkostwa. Większość kempingów pozwala zarezerwować miejsce online lub za pośrednictwem telefonu, dzięki czemu można zapewnić, że rodzinne wakacje idzie zgodnie z planem.

Wekiwa Springs State Park

zajecia przyrodnicze w edukacji wczesnoszkolnej

Z pięknymi widokami i Cool Springs, goście mają okazję odpocząć w przyrodzie, piknik, albo pływanie. Dla tych bardziej aktywnych jest 13 mil szlaków turystycznych zapewniają wspaniałe widoki i są popularne dla pieszych, konnych jeźdźców i rowerzystów podobne. Zaledwie godzinę drogi od parków rozrywki w Orlando, Wekiwa Springs ma pełną siłownia campingu i oferuje wypożyczalnię kajaków i kanoe.

Blue Spring State Park

zajecia przyrodnicze w edukacji wczesnoszkolnej

Obejmujący ponad 2600 akrów, park ten stan jest Manatee Refuge i domem dla niemal wymarłej manat karaibski. Park jest zamknięty e zamknięta w połowie listopada do marca w trakcie sezonu i Manatee pływać z manatów jest surowo zabronione. Wody źródlane były krystalicznie czysta i 75 stopni, które sprawiają, że pomysł na zawodników, amatorów i nurków. Jest to również popularny w innych sportach wodnych, takich jak wędkowanie, kajakarstwo i żeglarstwo. Park oferuje pełną siłownia campingu, a także klimatyzowane kabiny. Z dużą ilością miejsca piknikowe oraz szlak turystyczny jest to bardzo popularne miejsce w weekendy, szczególnie 3 dziennie w weekendy wakacji. Get ich już plamy szybko się zapełniają.

Rock Springs Run State Reserve